Осінній бал

У п’ятницю, 13 листопада, у Самбірській гімназії відбувся осінній бал для учнів 4-7 класів, який організовував учнівський парламент. Розпочинався захід конкурсом, метою якого було обрати Короля та Королеву балу, якими стали Айвазов Арсен – учень 5-Б класу та Зубаль Юлія – учениця 6-А класу. Кожен учасник отримав грамоту за участь в конкурсі, яку вручала в.о. директора гімназії – Олійник Людмила Володимирівна, додавши кожному особисте щире привітання. Переможці вечора були нагороджені коронами з рук попередніх Короля та Королеви – Павлішака Івана та Сілецької Юлії. Продовженням вечора стала святкова дискотека.

/Files/images/b6.jpg

/Files/images/b5.jpg